2008. február 22., péntek

üdv 2.

az utóbbi három évben sokat foglalkoztam azzal hogy verseimnek végső formát adjak minek egy ilyen próbálkozás talán mert úgy éreztem eljött az ideje annak hogy letisztázzam ezeket minek kell olyan régre visszamenni mert így tartom teljesnek hozzám tartozónak ezek tehát végleges változatok ugyanakkor wired elektronikusak is nyilvánvaló hogy nem lehet egy adott szöveget ugyanúgy megjeleníteni elektronikusan mint nyomtatásban szóval most itt tart a dolog tekintve hogy a nyilvánosságnak ez a formája talán a legegyszerűbb üdv

2008. február 19., kedd

üdv

szeretettel köszöntöm magam ezen az oldalon :-)

meg téged is ha olvasod

ez itten egy versblog

lesz
aki csak rövid posztokat akar olvasni, menjen a fészbukra

az instára

akárhová

akit semmi nem érdekel, ne olvasson semmit.


mivel a szövegek javarésze saját gyártmány, ha használni szeretnéd, megköszönném, hogy egy e-mailben értesítesz róla zsoltk07 kukac gmail pont com