A következő címkéjű bejegyzések mutatása: blogding. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: blogding. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. február 7., csütörtök

nem tudhatom...

...írta Radnóti, másnak ez internetes felület mit jelent. Nekem mostanában nem sokat, elhanyagoltam szegénykét, de talán lészen folytatása újból... addig is...

Legyél erős... ...különben gyenge leszel.

2012. június 8., péntek

2010. október 1., péntek

kritikus leállás

Kedves Evribodri,

Az elmúlt hetekben nem jutottam szóhoz, mivel a gépemet, amin a gépirataim valának, valaki eltulajdonította. Így tehát kritikus leállást kell bejelentenem, amíg újra indulhat a versblog. :-(

Üdv!

ismeretlen szerző

2010. július 6., kedd

BLAH

szóval jó régen nem írtamami azért van mert az élet az másmilyen

ezért aztán a blog csak pihen és hallgat

mondjuk szabadságra ment

(én még nem...)

2010. március 5., péntek

jön jön jön

hát igen, úgy néz ki jön első (videóm)(filmem) (na jó, diavetítésem)... a jutyubra, ha sikerül...

tessenek figyelni

2008. június 29., vasárnap

bye now from bangkok

holla holla evribodri itt az ido hazamenni :-)

nos hat lattam bangkokot es nem lattam semmit hogy kassakot idezzem hibasan mindenesetre elkepeszto hogy a vilagnak a masik vegere eljussak csak ugy anelkul hogy ebben barmi sajat nyomulasom lett volna

remisztoen csodalatos vagy csodalatosan remiszto ez a vilag egyszerre gusztustalan es budos es gyonyoru es hihetlenul erdekes fuszeres illatos satobbi

lepusztultsag nyomor az egyik oldalon felhokarcolok es luxus a masikon istenitett elerhetetlen kiraly aki csak a nepert el a masikon politikai zurzavar

nyugatias varosok es elmaradott keleti falvak

thaifold egy kicsit kozelrol ilyen

reszletek kesobb

he

kerdojel

2008. május 15., csütörtök

long time no see


hi everyone

régen jártam erre na az élet az megy de remélhetően

jön jön jön

második verseskötetem anyaga

csak jussak hozzá a begépeléshez

2008. április 11., péntek

blogding



valamikor azt írtam hogy nem szeretném egy számítógépben végezni

na most belejöttünk a virtualizmusba szóval én se maradok ki úgy látszik

például addig variáltam amíg a saját profilomat sikerült eltüntetnem a saját blogomról :-)

és nem is gyött vissza

na jó megígérem hogy nem végzem számítógépben :-)

2008. február 22., péntek

üdv 2.

az utóbbi három évben sokat foglalkoztam azzal hogy verseimnek végső formát adjak minek egy ilyen próbálkozás talán mert úgy éreztem eljött az ideje annak hogy letisztázzam ezeket minek kell olyan régre visszamenni mert így tartom teljesnek hozzám tartozónak ezek tehát végleges változatok ugyanakkor wired elektronikusak is nyilvánvaló hogy nem lehet egy adott szöveget ugyanúgy megjeleníteni elektronikusan mint nyomtatásban szóval most itt tart a dolog tekintve hogy a nyilvánosságnak ez a formája talán a legegyszerűbb üdv

2008. február 19., kedd

üdv

szeretettel köszöntöm magam ezen az oldalon :-)

meg téged is ha olvasod

ez itten egy versblog

lesz
aki csak rövid posztokat akar olvasni, menjen a fészbukra

az instára

akárhová

akit semmi nem érdekel, ne olvasson semmit.


mivel a szövegek javarésze saját gyártmány, ha használni szeretnéd, megköszönném, hogy egy e-mailben értesítesz róla zsoltk07 kukac gmail pont com