...írta Radnóti, másnak ez internetes felület mit jelent. Nekem mostanában nem sokat, elhanyagoltam szegénykét, de talán lészen folytatása újból... addig is...
Legyél erős... ...különben gyenge leszel.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: blogding. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: blogding. Összes bejegyzés megjelenítése
2013. február 7., csütörtök
2012. június 8., péntek
2010. október 1., péntek
kritikus leállás
Kedves Evribodri,
Az elmúlt hetekben nem jutottam szóhoz, mivel a gépemet, amin a gépirataim valának, valaki eltulajdonította. Így tehát kritikus leállást kell bejelentenem, amíg újra indulhat a versblog. :-(
Üdv!
ismeretlen szerző
Az elmúlt hetekben nem jutottam szóhoz, mivel a gépemet, amin a gépirataim valának, valaki eltulajdonította. Így tehát kritikus leállást kell bejelentenem, amíg újra indulhat a versblog. :-(
Üdv!
ismeretlen szerző
2010. július 6., kedd
BLAH
szóval jó régen nem írtamami azért van mert az élet az másmilyen
ezért aztán a blog csak pihen és hallgat
mondjuk szabadságra ment
(én még nem...)
ezért aztán a blog csak pihen és hallgat
mondjuk szabadságra ment
(én még nem...)
2010. március 5., péntek
jön jön jön
hát igen, úgy néz ki jön első (videóm)(filmem) (na jó, diavetítésem)... a jutyubra, ha sikerül...
tessenek figyelni
tessenek figyelni
2009. április 21., kedd
2008. június 29., vasárnap
bye now from bangkok
holla holla evribodri itt az ido hazamenni :-)
nos hat lattam bangkokot es nem lattam semmit hogy kassakot idezzem hibasan mindenesetre elkepeszto hogy a vilagnak a masik vegere eljussak csak ugy anelkul hogy ebben barmi sajat nyomulasom lett volna
remisztoen csodalatos vagy csodalatosan remiszto ez a vilag egyszerre gusztustalan es budos es gyonyoru es hihetlenul erdekes fuszeres illatos satobbi
lepusztultsag nyomor az egyik oldalon felhokarcolok es luxus a masikon istenitett elerhetetlen kiraly aki csak a nepert el a masikon politikai zurzavar
nyugatias varosok es elmaradott keleti falvak
thaifold egy kicsit kozelrol ilyen
reszletek kesobb
he
kerdojel
nos hat lattam bangkokot es nem lattam semmit hogy kassakot idezzem hibasan mindenesetre elkepeszto hogy a vilagnak a masik vegere eljussak csak ugy anelkul hogy ebben barmi sajat nyomulasom lett volna
remisztoen csodalatos vagy csodalatosan remiszto ez a vilag egyszerre gusztustalan es budos es gyonyoru es hihetlenul erdekes fuszeres illatos satobbi
lepusztultsag nyomor az egyik oldalon felhokarcolok es luxus a masikon istenitett elerhetetlen kiraly aki csak a nepert el a masikon politikai zurzavar
nyugatias varosok es elmaradott keleti falvak
thaifold egy kicsit kozelrol ilyen
reszletek kesobb
he
kerdojel
2008. május 15., csütörtök
long time no see
hi everyone
régen jártam erre na az élet az megy de remélhetően
jön jön jön
második verseskötetem anyaga
csak jussak hozzá a begépeléshez
2008. április 11., péntek
blogding
valamikor azt írtam hogy nem szeretném egy számítógépben végezni
na most belejöttünk a virtualizmusba szóval én se maradok ki úgy látszik
például addig variáltam amíg a saját profilomat sikerült eltüntetnem a saját blogomról :-)
és nem is gyött vissza
na jó megígérem hogy nem végzem számítógépben :-)
2008. február 22., péntek
üdv 2.
az utóbbi három évben sokat foglalkoztam azzal hogy verseimnek végső formát adjak minek egy ilyen próbálkozás talán mert úgy éreztem eljött az ideje annak hogy letisztázzam ezeket minek kell olyan régre visszamenni mert így tartom teljesnek hozzám tartozónak ezek tehát végleges változatok ugyanakkor wired elektronikusak is nyilvánvaló hogy nem lehet egy adott szöveget ugyanúgy megjeleníteni elektronikusan mint nyomtatásban szóval most itt tart a dolog tekintve hogy a nyilvánosságnak ez a formája talán a legegyszerűbb üdv
2008. február 19., kedd
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
aki csak rövid posztokat akar olvasni, menjen a fészbukra
az instára
akárhová
akit semmi nem érdekel, ne olvasson semmit.
mivel a szövegek javarésze saját gyártmány, ha használni szeretnéd, megköszönném, hogy egy e-mailben értesítesz róla zsoltk07 kukac gmail pont com
az instára
akárhová
akit semmi nem érdekel, ne olvasson semmit.
mivel a szövegek javarésze saját gyártmány, ha használni szeretnéd, megköszönném, hogy egy e-mailben értesítesz róla zsoltk07 kukac gmail pont com